Zielona Przystań
tel. 507-699-197
kontakt@z-przystan.pl Inne kontakty
FacebookBlog
Łódź, ul. Tomaszowska 38
Pon-Sob: 9-18 | Niedziele: 10-15
Wyślij

Zielona Przystań
92-235 Łódź
ul. Tomaszowska 38
NIP 728-274-61-73

Architekt krajobrazu
inż. Mariusz Gądziak
507-699-197
mariusz@z-przystan.pl
Opieka nad grobami
groby@z-przystan.pl
507-699-197
Usługi brukarskie
bruk@z-przystan.pl
Usługi ogrodnicze
ogrod@z-przystan.pl
zwiń
Imię/Firma:

Twój email:

Temat:


Wiadomość:
zwiń
Szanowni Państwo!

Prezentujemy dział poświęcony materiałom na podjazdy, ścieżki i alejki do Twojego ogrodu. Jesteśmy dystrybutorem wiodących marek co pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości w najniższej cenie. Poza sprzedażą proponujemy szereg usług związanych z niwelacją terenu oraz ułożeniem kostki.

Wszystkie usługi wykonujemy z pełnym profesjonalizmem oraz zgodnie z zasadami sztuki budowlanej co pozwala nam udzielać długich okresów gwarancji na wykonane usługi wynoszących nawet 60 miesięcy.

Kompleksowe układanie kostki brukowej...
...i nie tylko
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, wyspecjalizowaną w sprzedaży materiału roślinnego, usługach ogrodniczych i projektowaniu terenów zieleni. Nasze centrum ogrodnicze to miejsce dla najbardziej wymagających ogrodników. Fachowa porada, wysokiej klasy materiał szkółkarski oraz wszystkie niezbędne materiały do pracy w ogrodzie.

Zajmujemy się też zakładaniem, pielęgnacją i opieką ogrodem. Zieleń to nasza codzienność. Wychodząc naprzeciw naszym klientom pragniemy, dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb klienta.

Pragniemy dostarczać wysokiej jakości rośliny i produkty oraz usługi przy niskiej cenie. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego podchodzimy do każdego indywidualnie. Efektem wprowadzenia nowej strategii jest rozszerzenie oferty i nowe usługi. Stawiamy na najlepszą dostępną jakość materiału szkółkarskiego, fachową poradę oraz indywidualne podejście.

"Zieleń w Twoim otoczeniu od A do Z"
Mariusz Gądziak
Nasza firma jest dystrybutorem kostki brukowej, dzięki której stworzysz oryginalne kompozycje wokół swojego domu, ogrodu i nie tylko. Kostka brukowa to materiał wyjątkowo funkcjonalny. Świetnie sprawdza się zarówno jako trwały materiał do budowy ciągów komunikacyjnych w przestrzeni publicznej, placach manewrowych dla samochodów ciężarowych, jak i również w halach magazynowych, natomiast różnorodność kształtów i kolorów pozwoli w logiczny sposób podzielić dane powierzchnie.
Kostka brukowa jest także kreatywnym elementem do aranżacji nawierzchni o charakterze dekoracyjnym - tarasów, schodów czy ogrodów. Różnorodność kształtów, kolorów i grubości pozwala tym produktom dopasować się do każdego gustu z zachowaniem podstawowych zasad estetyki. Ponadto umiejętnie połączone kolory pozwolą skoncentrować uwagę oglądającego, dzięki różnym wariacjom wyróżnimy elementy na których nam zależy, lub optycznie powiększymy lub zmniejszymy zagospodarowaną przestrzeń.
Posiadamy w sprzedaży także szeroka gamę produktów brzegowych (klasycznych i ozdobnych), zwanych elementami małej architektury, takie jak ścianki oporowe, schody i krawężniki. Pełnią one funkcję nie tylko estetyczną, ale również zabezpieczającą. Chronią m.in. brzegi skarp przed osuwaniem się gruntu i ograniczają zanieczyszczanie się ciągów komunikacyjnych. Ścieżki ogrodowe i schody otoczone elementami brzegowymi nabierają wyjątkowego i nietuzinkowego charakteru.
Kostka granitowa to idealny materiał do budowy dróg, chodników, wjazdów do garaży, tarasów, podjazdów. Ponadto kostka granitowa znajduje szerokie zastosowanie w ogrodach oraz przy budowie ogrodzeń.

Kostka granitowa stosowana jest w budownictwie od kilku set lat. Jej zalety to przede wszystkim trwałość i estetyka. Niezniszczalny element nabiera swego szlachetnego charakteru z biegiem lat. Wartość użytkowa pozostaje na stale wysokim niezmiennym poziomie. Kostki granitowe nadają się do wielokrotnego zastosowania. Pozwalają na dowolność w tworzeniu indywidualnych wzorów podkreślających charakter miejsca. Różnorodność kolorów i wielkości kostki granitowej dają możliwość tworzenia bardzo ciekawych i urokliwych kompozycji.

Kostka dostępna jest w rozmiarach:
4/6 cm,
7/9 cm,
8/10 cm,
15/17 cm,
10/10/20 cm

W naszej sprzedaży znajdują się również łupki granitowe oraz zasypka granitowa do zasypywania fug między kostką.
ZIELONA PRZYSTAŃ specjalizuje się w sprzedaży kamienia ogrodowego, nadającego się doskonale do dekoracji ogrodów przydomowych, jak i przestrzeni publiczno-inwestycyjnych. Jesteśmy bezpośrednim dostawcą, dzięki czemu możemy zaproponować najwyższą jakość za atrakcyjną cenę.

W dzisiejszych czasach każdy posiadacz działki, ogródka przydomowego, czy inwestor większej przestrzeni publicznej marzy o stworzeniu urokliwego kącika będącego ostoją relaksu i wypoczynku. Jeżeli Ty również pragniesz zmian w swoim ogrodzie, to dobrze trafiłeś! Wykorzystując naturalny kamień do ogrodu możesz zaspokoić swoje fantazje aranżacyjne i stworzyć ciepły zakątek, na wzór środowiska naturalnego, upiększający Twoją posesję.

Kamienie dekoracyjne znajdujące się w naszej ofercie zawierają w sobie otoczaki, żwiry, grysy, łupki. W sprzedaży posiadamy także tłucznie, klińce i kruszywa budowlane.
ŚWIADCZONE USŁUGI
 • Korytowanie
  Przygotowanie podłoża, polegające na usunięciu nadmiaru ziemi.
  Usługa wykonywana jest w celu uzyskania prawidłowej podbudowy.
 • Docinanie kostki brukowej
  Dzięki zastosowaniu specjalistycznych maszyn, nasze prace są mniej uciążliwe dla Państwa i sąsiadów.
 • Ustawienie obrzeży / palisady / krawężników
 • Transport Kostki, piachu i innych materiałów
 • Przygotowanie podłoża pod kostkę brukową - stabilizacja i podbudowa
 • Układanie kostki brukowej
 • Drenaż - czyli odprowadzenie wody
  Studnie chłonne na deszczówkę odprowadzaną np.: z rynien, oraz odprowadzenie liniowe za pomocą korytek ściekowych w dowolne miejsce ogródka.
 • Wywóz nadmiaru ziemi
 • Kłucie betonu
UKŁADAMY
 • Kostka brukowa POL-BRUK (POZ-BRUK ,LIBET itp.)
 • Kostka granitowa (wszystkie rozmiary)
 • Bruk klinkierowy
 • Kamień polny
INNE PRACE
 • Prac ziemnych
 • Prac rozbiórkowych
 • Czyszczenie oraz impregnacja kostki brukowej
 • Instalacje odwadniające (drenaż)
 • Sprzedaż kostki brukowej oraz granitowej
 • Murowanie ogrodzeń z klinkieru
 • Instalacje elektryczne w nawierzchni( np.. oświetlenie)