Zielona Przystań
tel. 507-699-197
kontakt@z-przystan.pl Inne kontakty
FacebookBlog
Łódź, ul. Tomaszowska 38
Pon-Sob: 9-18 | Niedziele: 10-15
Wyślij

Zielona Przystań
92-235 Łódź
ul. Tomaszowska 38
NIP 728-274-61-73

Architekt krajobrazu
inż. Mariusz Gądziak
507-699-197
mariusz@z-przystan.pl
Opieka nad grobami
groby@z-przystan.pl
507-699-197
Usługi brukarskie
bruk@z-przystan.pl
Usługi ogrodnicze
ogrod@z-przystan.pl
zwiń
Imię/Firma:

Twój email:

Temat:


Wiadomość:
zwiń
U nas możesz nabyć wszystko co potrzebne jest do Twojego ogrodu oraz do dekoracji wnętrza domu, biura bądź innych obiektów.

Staramy się być do Państwa dyspozycji – na terenie Centrum Ogrodniczego pomagamy, doradzamy jak, co i z czym posadzić. Oferujemy mnogość gatunków i odmian drzew i krzewów iglastych oraz liściastych, pnączy, bylin, cebul, kłączy, drzew i krzewów owocowych, roślin jednorocznych.

Wraz ze zmieniającymi się porami roku zmieniają się rośliny które możecie Państwo u nas nabyć i tak drzewa i krzewy ozdobne w licznych odmianach, byliny, pnącza, rośliny domowe (storczyki itp.) mamy w sprzedaży przez cały rok. Wiosną królują tu liczne gatunki roślin jednorocznych na balkony i tarasy oraz kłącza i bulwy roślin kwitnących (dalie, mieczyki, pacioreczniki), późną wiosną kwitną tu hortensje ogrodowe oraz róże. Lato to czas wysokich bylin, późnym latem pojawiają się cebulki roślin kwitnących wiosną (tulipany, hiacynty…), chryzantemy, od połowy listopada można u nas nabyć choinkę bożonarodzeniową.

Posiadamy wszystko to czego rośliny potrzebują do prawidłowego wzrostu i rozwoju: podłoża ogrodnicze, ziemia, torf, nawozy, agrowłókniny ogrodnicze, szpilki do agrowłóknin, podpory dla pnączy, osłonki, doniczki plastikowe i ceramiczne, donice na tarasy, wiklinę i wiele innych. Mamy ciekawe artykuły dekoracyjne do wnętrz i ogrodów zmieniające się wraz z porami roku. Od połowy listopada prowadzimy sprzedaż artykułów bożonarodzeniowych.

Poniedziałek-Sobota: 9:00-18:00
Wszystkie Niedziele: 10:00-15:00


ZAPRASZAMY DO WSPÓLNYCH ZAKUPÓW...
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, wyspecjalizowaną w sprzedaży materiału roślinnego, usługach ogrodniczych i projektowaniu terenów zieleni. Nasze centrum ogrodnicze to miejsce dla najbardziej wymagających ogrodników. Fachowa porada, wysokiej klasy materiał szkółkarski oraz wszystkie niezbędne materiały do pracy w ogrodzie.

Zajmujemy się też zakładaniem, pielęgnacją i opieką ogrodem. Zieleń to nasza codzienność. Wychodząc naprzeciw naszym klientom pragniemy, dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb klienta.

Pragniemy dostarczać wysokiej jakości rośliny i produkty oraz usługi przy niskiej cenie. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego podchodzimy do każdego indywidualnie. Efektem wprowadzenia nowej strategii jest rozszerzenie oferty i nowe usługi. Stawiamy na najlepszą dostępną jakość materiału szkółkarskiego, fachową poradę oraz indywidualne podejście.

"Zieleń w Twoim otoczeniu od A do Z"
Mariusz Gądziak
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy Państwu szeroki asortyment roślin w którego skład wchodzą:

- Byliny w pojemnikach
- Krzewy i drzewa iglaste
- Krzewy liściaste
- Drzewa liściaste (alejowe)
- Iglaste i liściaste krzewy żywopłotowe
- Rośliny zimozielone
- Pnącza

- Różaneczniki i azalie
- Wrzosy, wrzośce i inne wrzosowate
- Krzewy ozdobne
- Róże
- Drzewa i krzewy owocowe

- Sezonowo rośliny rabatowe i balkonowe
- Rośliny domowe


Oprócz materiału roślinnego posiadamy w sprzedaży szeroką gamę artykułów do zakładania i pielęgnacji ogrodów. Oferta obejmuje pełen wybór:

- Podłoży ogrodowych
- Nawozów sztucznych i organicznych
- Narzędzi ogrodowych
- Donic wewnętrznych i zewnętrznych

- tkaniny ściółkujące
- Kamienia ogrodowego
- znicze i sztuczne kwiaty


Oferta
Do Państwa wygody oferujemy transport zakupionych u nas produktów przez siedem dni w tygodniu. Dzięki profesjonalnej załodze i samochodach o różnej przestrzeni ładunkowej, dowieziemy zakupiony towar zawsze na czas i w świetnej kondycji. Więcej informacji na ten temat uzyskacie Państwo w biurze sprzedaży lub telefonicznie.


Transport
Promocja DARMOWE SADZENIE ROŚLIN RABATOWYCH* Posiadanie własnej działki, to marzenie wielu miłośników roślin. Jeśli jednak z różnych powodów jest ono niemożliwe do spełnienia, warto spróbować założyć ogród w wydaniu mini, korzystając z własnego balkonu lub tarasu. W miesiącu MAJU
przy zakupie minimum 2 rzeczy:
- roślina rabatowa ( pelargonia, begonia, niecierpek i inne...)
- skrzynka balkonowa lub doniczka
- ziemia
- nawóz

SADZENIE GRATIS

* dotyczy sadzenia roślin w doniczkach lub skrzynkach balkonowych, usługa odbywa się w centrum ogrodniczym może trwać do 48h
KARTA STAŁEGO KLIENTA

Dokonując zakupu jednorazowo, bądź w terminie 30dni na kwotę min.2000,00zł**
mogą Państwo otrzymać Kartę Stałego Klienta upoważniającą do 5% rabatu


** w celu otrzymania karty należy przedstawić paragony lub faktury potwierdzające zakupy
Program
ZIELONA PRZYSTAŃ - CENTRUM OGRODNICZE
92-235 Łódź, ul. Tomaszowska 38

Wejście przy skrzyżowaniu ulicy Tomaszowskiej i Poetyckiej!